Piknik motoryzacyjny dla członków LIL
W weekend 20-21 czerwca odbył się piknik motoryzacyjny organizowany dla członków Lubelskiej Izby Lekarskiej. Uczestników wydarzenia powitał Wiceprezes LIL Andrzej Ciołko.
Podczas pikniku można było doskonalić swoje umiejętności prowadzenia pojazdów na terenie ODTJ WORD Lublin. W tegorocznej edycji uczestnicy korzystali zarówno z własnych samochodów, jak i pojazdów udostępnionych przez dealera Hyundai Sabat.
Piknik był nie tylko okazją do podnoszenia bezpieczeństwa i umiejętności za kierownicą, ale także do integracji środowiska lekarskiego.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność i wspólnie spędzony czas!

































