Adres

Lubelska Izba Lekarska
ul. Chmielna 4
20-079 Lublin

Sekretariat pok. 302

tel: 81 536 04 50
fax: 81 536 04 70
e-mail: sekretariat@oil.lublin.pl

NIP i ePUAP

NIP 7121935182
Skrytka na ePUAP:
/OIL_Lublin/SkrytkaESP

Dyrektor

Leszek Kubicz
e-mail: dyrektor@oil.lublin.pl
tel: 81 536 04 50
kom: 501 935 780

Zespół radców prawnych

mec. Leszek Kubicz – Koordynator Zespołu Radców Prawnych
e-mail: lkubicz@oil.lublin.pl
tel.: 81 536 04 50, 501 935 780
dyżury: poniedziałek: 12:00 – 14:00; wtorek: 14:00 – 15:00

mec. Mariola Szewczak-Daniel
e-mail: mariola.szewczak-daniel@oil.lublin.pl
tel.: 81 536 04 75
dyżur: czwartek: 10:30 – 13:30

mec. Marlena Woś
e-mail: mwos@oil.lublin.pl
tel.: 81 536 04 76
dyżur: środa: 10:00 – 13:00

mec. Alicja Lemieszek
e-mail: alemieszek@oil.lublin.pl
tel.: 81 536 04 72
dyżur: środa: 13:00 – 14:00

Godziny przyjęć lekarzy i lekarzy dentystów w sprawach dotyczących wykonywania zawodu
– w pozostałe dni po wcześniejszym umówieniu telefonicznym: 81 536 04 50

Rejestr Lekarzy

pokój: 308
tel: 81 536 04 85
fax: 81 536 04 69
e-mail: rejestr.lekarzy@oil.lublin.pl

Rejestr Praktyk Prywatnych

pokój: 309
tel: 81 536 04 52, 81 536 04 53
e-mail: praktyki.prywatne@oil.lublin.pl

Sekretariat Komisji Kształcenia Medycznego

(staże podyplomowe, konkursy, doskonalenie zawodowe)
tel: 81 536 04 65, 81 536 04 87
fax: 81 536 04 78
e-mail: kkm@oil.lublin.pl

Księgowość

pokój 304
tel: 81 536 04 79
e-mail: ksiegowosc@oil.lublin.pl

Kasa

pokój 304
tel: 81 536 04 71

Składki

pokój 3
tel: 81 536 04 54, 81 536 04 93
e-mail: skladki@oil.lublin.pl

Okręgowy Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej

pokój 401
tel: 81 536 04 77
e-mail: rzecznik@oil.lublin.pl

Okręgowy Sąd Lekarski

pokój 401
tel: 81 536 04 77
e-mail: sad@oil.lublin.pl

Redakcja Medicus

pokój 405
tel: 81 536 04 73
e-mail: medicus@oil.lublin.pl

Lubelska Izba Lekarska