XVII Grand Prix Lekarzy w strzelectwie myśliwskim
Za nami XVII Grand Prix Lekarzy w strzelectwie myśliwskim.
14 czerwca w Puławach odbyły się zawody strzeleckie dla lekarzy i lekarzy dentystów Złoty Eskulap. Wśród najwierniejszych kibiców znalazł się prezes LIL Dariusz Samborski.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy celności w kolejnych zawodach!















