XVII Grand Prix Lekarzy w strzelectwie myśliwskim

Opublikowano dnia: 22 czerwca, 2026Kategorie: Aktualności

Za nami XVII Grand Prix Lekarzy w strzelectwie myśliwskim.

14 czerwca w Puławach odbyły się zawody strzeleckie dla lekarzy i lekarzy dentystów Złoty Eskulap. Wśród najwierniejszych kibiców znalazł się prezes LIL Dariusz Samborski.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy celności w kolejnych zawodach!

Najnowsze wiadomości